Допомога

РОЗДІЛИ

Правила розміщення оголошень

Дошка безкоштовних оголошень ZHOVTA.ua не поділяє оголошення на приватні і комерційні, всі оголошення розміщуються безкоштовно. Подавачі приватних оголошень мають такі самі можливості по отриманню додаткових послуг, як і інші подавачі оголошень.

1. Розміщення оголошень на сайті безкоштовне. 

2. Оголошення мають відповідати вимогам чинного законодавства та не містити інформації про:
- операції з цінними паперами, валютою, наркотиками, культурними та історичними цінностями, неліцензованим ПЗ, людьми та їх органами, продаж і купівля документів тощо;
- пропаганду насилля, порнографію (в тому числі фото порнографічного та еротичного характеру), сексуальні послуги, дискримінацію тощо;
- інформацію, що може зашкодити інтересам та репутації третіх осіб;
- інформацію з проханням про передоплату, про надсилання готівки в конверті, про поштову пересилку з післяплатою, про добровільний переказ коштів на банківські рахунки тощо;
- послуги із ворожіння та гадання, магічні послуги. 

3. Оголошення про діяльність, яка вимагає певних дозволів та ліцензій, повинні містити посилання на наявність таких. В оголошеннях про працевлаштування за кордоном потрібно вказувати такі ліцензійні дані: номер, дату видачі, назву органу ліцензування, назву фірми або фізичної особи, на яку видано ліцензію та адресу, за якою, згідно ліцензії, проводиться дана діяльність. Скан-копії документів повинні бути надіслані на електронну пошту редакції сайту: zhovta.kontakt@gmail.com

4. На сайті не дозволяється:

4.1. Вказувати в оголошеннях незрозумілі словосполучення, знаки та символи.

4.2. Розміщувати на зображеннях та в тексті оголошення назви (url) будь-яких сайтів, електронні адреси, QR-коди.

4.3. Розміщувати оголошення з одинаковим текстом або схожим за змістом, який дає зрозуміти, що мова йде про одне і те ж оголошення, в одну рубрику (розцінюється як спам).

4.4. Розміщувати оголошення в рубриках, що не відповідають його тематиці і змісту, або розміщувати оголошення з однаковим текстом в одну або у декілька рубрик без зв'язку з їх тематикою (розцінюється як спам).

4.5. Приєднувати до оголошення фото або ілюстрацію, що не відповідає змісту оголошення.

4.6. Приєднувати до оголошення зображення із водяними знаками інших інтернет-ресурсів.

4.7. Розміщувати оголошення, написані транслітом.

4.8. Розміщувати в оголошенні слова, написані великими літерами (крім абревіатур).

4.9. Вживати в оголошенні ненормативну лексику, образливі та некоректні вирази і висловлювання.

4.10. Вказувати ціни на товари, тарифи на послуги в іноземній валюті (згідно Закону України «Про внесення зміни до статті 8 Закону України «Про рекламу» щодо встановлення заборони зазначення ціни товарів, робіт та послуг не в грошовій одиниці України» від 6 листопада 2012 року № 5481-VI) .

4.11. Розміщувати зображення, які порушують авторські права інших користувачів сайту.

5. Редакція сайту залишає за собою право без попередження змінювати, редагувати текст або видаляти оголошення, якщо вони мають сумнівний зміст, порушують чинне законодавство, етичні та моральні норми, інтереси третіх осіб або вищеназвані умови публікації оголошень.

6. Увага! Редакція сайту не має можливості та повноважень перевіряти достовірність опублікованої інформації на сайті, тому всю відповідальність за інформацію в оголошеннях несуть їх подавачі.

7. Обмеження публікації оголошень:

7.1. Не приймаються оголошення від приватної особи про продаж вогнепальної зброї та боєприпасів до неї, холодної зброї, пневматичної зброї калібром понад 4,5 міліметра і швидкістю польоту кулі понад 100 метрів на секунду.

7.2. В оголошеннях про послуги адвоката, нотаріуса потрібно вказувати номер свідоцтва про право на зайняття відповідною діяльністю.

7.3. Не приймаються оголошення про продаж продуктів харчування, які потребують висновків ветеринарно-санітарної експертизи (молочні продукти, м’ясо, яйця тощо), у т.ч. консервовані овочі та фрукти або ті, що пройшли термічну обробку, кондитерських виробів.

7.4. Оголошення про надання послуг лікувального масажу без вказання ліцензії не публікуються. Скан-копії документів повинні бути надіслані на електронну пошту редакції сайту: zhovta.kontakt@gmail.com. Без ліцензії можна подавати оголошення про такі види масажу: гігієнічний, спортивний, косметологічний.

7.5. Види господарської діяльності, які підлягають ОБОВ’ЯЗКОВОМУ ліцензуванню (згідно статті 7 Закону України "Про ліцензування видів господарської діяльності") :

виробництво і торгівля спиртом етиловим, коньячним і плодовим, алкогольними напоями та тютюновими виробами;

виробництво лікарських засобів, оптова та роздрібна торгівля лікарськими засобами, імпорт лікарських засобів;

виробництво та ремонт вогнепальної зброї невійськового призначення і боєприпасів до неї, холодної зброї, пневматичної зброї калібру понад 4,5 міліметра і швидкістю польоту кулі понад 100 метрів на секунду, торгівля вогнепальною зброєю невійськового призначення та боєприпасами до неї, холодною зброєю, пневматичною зброєю калібру понад 4,5 міліметра і швидкістю польоту кулі понад 100 метрів на секунду; виробництво спеціальних засобів, заряджених речовинами сльозоточивої та дратівної дії, індивідуального захисту, активної оборони та їх продаж;

- надання фінансових послуг;

- медична практика (оголошення про сурогатне материнство, донорство яйцеклітин);

- ветеринарна практика;

випуск та проведення лотерей;

- туроператорська діяльність;

- посередництво у працевлаштуванні за кордоном;

- перевезення пасажирів, небезпечних вантажів та небезпечних відходів річковим, морським, автомобільним, залізничним та повітряним транспортом, міжнародні перевезення пасажирів та вантажів автомобільним транспортом;

- охоронна діяльність.

В оголошеннях потрібно вказувати такі ліцензійні дані: номер, дату видачі, назву органу ліцензування, назву фірми або фізичної особи, на яку видано ліцензію та адресу, за якою, згідно ліцензії, проводиться дана діяльність. Скан-копії ліцензій повинні бути надіслані на електронну пошту редакції сайту: zhovta.kontakt@gmail.com.

7.6. Не приймаються оголошення про продаж БАДів, дієтичних та харчових добавок, лікарських засобів, товарів побутової хімії, тютюнових та алкогольних виробів, хімічних речовин, нафтопродуктів у каністрах та іншій тарі.

7.7. В оголошеннях про вакансії згідно п. 3 ст. 11 Закону України «Про зайнятість населення» від 05.07.2012 року № 5067-17 ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ зазначати обмеження щодо віку кандидатів, пропонувати роботу лише жінкам або лише чоловікам, за винятком специфічної роботи, яка може виконуватися виключно особами певної статі, висувати вимоги, що надають перевагу одній із статей, а також вимагати від осіб, які працевлаштовуються, надання відомостей про особисте життя.

7.8. При подачі оголошень про грошову допомогу у лікуванні ОБОВ’ЯЗКОВО надіслати скан-копії наступних документів на електронну адресу адміністрації сайту zhovta.kontakt@gmail.com
довідка про обстеження та лікування (з печаткою лікувального закладу та підписом лікаря),
консультативний висновок (з печаткою та підписом лікаря),
паспорт особи, на яку здійснюватимуться перекази грошових коштів.


Реєстрація на сайті Дружнього сервісу оголошень Zhovta.ua

Вхід на сайт дружнього сервісу оголошень Zhovta.ua

Не можеш згадати пароль? Не біда!

Відновлення пароля

Щоб отримати пароль по електронній пошті, введіть E-mail, під яким зареєстровані на сайті