Допомога

РОЗДІЛИ

Як сплатити за оголошення

На нашому сайті Ви можете розмістити оголошення безплатно, а за додаткову оплату надати своїм оголошенням додаткового оформлення. До платних послуг на нашому сайті відносяться всі оголошення, які подаються в газету через сайт, а також додаткове оформлення оголошень на самому сайті. При подачі оголошення Вам буде запропоновано виділити ваше оголошення або підняти його у списку і також в залежності від терміну на який Ви хочете його підняти або виділити  відповідна  його оплата. 


Наш сайт дозволяє розраховуватися за надані послуги за допомогою пластикових карт з використанням платіжної системи Liqpay. Цей сервіс надається від ПриватБанку і є абсолютно безпечним і легким у користуванні. У системі Liqpay реквізити банківської картки користувача прив'язані до номера його мобільного телефону. Тобто мобільний телефон користувача є одночасно електронним ключем, що відкриває доступ до його платіжної карти. 

Щоб використовувати Liqpay потрібно зареєструватися на сайті www.liqpay.ua. Після цього Ви може перекласти гроші зі своєї пластикової карти Visa або MasterCard на свій віртуальний рахунок, прив'язаний до номера мобільного телефону. Далі можна здійснювати різні транзакції, в тому числі сплачувати сервіси нашого сайту.

 

Це є абсолютно безпечним

Сервіс працює зі всіма основними світовими операторами мобільного зв'язку. Для захисту транзакцій використовується система динамічних паролів, а їх надійність підтверджена сертифікатами Thawte, Verified by Visa і Mastercard Securecode.

Основні переваги розрахунку пластиковими картками:

1) Психологічний комфорт: смс-повідомлення, які супроводжують транзакції в системі приходять практично миттєво.

2) Заощадження часу. Подача оголошення через інтернет (в друковане видання) економить часом такий вельми дорогий час. Наш сайт доступний 24 години на добу, 7 днів на тиждень, 365 днів на рік. Працює без свят і вихідних, черг тут немає. Ви можете подавати оголошення у будь-який час  – на робочому місці або вдома, увечері або вночі.

3) Ви можете:

– Подати оголошення в друковане видання "Жовта газета", будь-яке видання України через систему УМО (Українська мережа оголошень) чи на сайт;

– Вибрати потрібне оформлення;

– Підняти або виділити оголошення у списку на сайті;

– Подовжити термін публікації на сайті чи в друкованому виданні.

4) Ви можете вносити будь-яку суму на свій рахунок, а потім поступово її витрачати.

5) Також Ви можете слідкувати за своїм рахунком: дивитися статистику, рух грошей.


Реєстрація на сайті Дружнього сервісу оголошень Zhovta.ua

Вхід на сайт дружнього сервісу оголошень Zhovta.ua

Не можеш згадати пароль? Не біда!

Відновлення пароля

Щоб отримати пароль по електронній пошті, введіть E-mail, під яким зареєстровані на сайті