Допомога

РОЗДІЛИ

Газета оголошень "Жовта газета" - характеристика видання

Газета оголошень "Жовта газета" - характеристика, інформація

Image title


Жовта газета - провідне видання рекламно-інформаційного ринку Полтави та Полтавської області, яке працює у даній галузі із 1991 року. Газету читають, щоб придбати товар чи скористатись послугою, тому кожен рекламний блок і кожне оголошення у Жовтій газеті детально вивчається читачами.


Шляхи розповсюдження першої газети оголошень Полтавщини - продаж (99%) та передплата (1%).
Географія розповсюдження Жовтої газети припадає переважно на місто Полтава (82%) та Полтавську область (17%): міста Кременчук, Горішні Плавні, Лубни, Миргород, Гадяч, Глобине, Гребінка, Зіньків, Карлівка, Кобеляки, Лохвиця, Пирятин, Хорол та Заводське, селища Велика Багачка, Диканька, Козельшина, Котельва, Машівка, Нові Санжари, Оржиця, Решетилівка, Семенівка, Чорнухи, Чутове, Шишаки, Білики, Гоголеве, Градизьк, Комишня, Нова Галещина, Новооржицьке, Опішня, Ромодан, Скороходове.

Ядро читацької аудиторії газети оголошень Полтави - люди у віці максимальної ділової та соціальної активності, з різним рівнем достатку: підприємці та приватні особи, а також працівники підприємств, установ, організацій, студенти.

У друкованому виданні Жовта газета є можливість обрати необхідний вид розміщення реклами, який буде максимально задовільняти вимоги кожного рекламодавця:

- кольорові сторінки: це обкладинка та 4-5 сторінки газети, переважно іміджева реклама, яка має яскравий вигляд і впершу чергу привертає увагу читача;
- чорно-білі сторінки: це основна частина газети, яка поділена на тематичні рубрики, в свою чергу прискорюючи пошук необхідної інформації.

Наші основні пропозиції з розміщення реклами у Жовтій газеті:
- модульна реклама.
Рекламне повідомлення, що формує образ товару чи послуги. Навіть невеличкий рекламний блок буде виділятися на фоні текстової інформації.
- рекламна стаття.
Обравши такий вигляд розміщення реклами у Жовтій газеті, Ви зможете більш детально розповісти про увесь спектр Ваших товарів чи послуг з ілюстраціями для споживачів Полтави та Полтавської області. Це може бути стаття, яка написана Вами або замовлена нашому копірайтеру.
- рядкові та фотооголошення.
Розмістивши свою рекламу у такий спосіб, Ви можете бути переконані у тому, що потенційний клієнт безперечно знайде Вашу рекламну пропозицію, бо вона знаходитиметься у тематичному розділі.
- прайс-рядки.
Це вид рекламних повідомлень, що демонструють асортимент товарів чи послуг, стимулюючи їх продаж. Детальний опис конкретного товару чи послуг з ціною, адресою та логотипом.
- вкладення рекламних матеріалів до газети.

Жовта газета завжди лояльна до своїх клієнтів, пропонуючи зручну систему знижок для постійних рекламодавців. Запрошуємо до співпраці рекламні агенції на вигідних умовах.

Замовити розміщення рекламного блоку у Жовтій газеті можна за телефонами: (099)179-26-17, (097)399-78-01 або по електронній пошті: zhovta.kontakt@gmail.com

Реєстрація на сайті Дружнього сервісу оголошень Zhovta.ua

Вхід на сайт дружнього сервісу оголошень Zhovta.ua

Не можеш згадати пароль? Не біда!

Відновлення пароля

Щоб отримати пароль по електронній пошті, введіть E-mail, під яким зареєстровані на сайті