Перга (бджолиний хліб)

ID оголошення: 356641

Оголошення не актуальне і публікується з ознайомлювальною метою

Дивіться схожі актуальні оголошення - 0

Ціна: 160 грн.

Дніпропетровська область/Дніпро

При регулярному вживанні сприяє підвищенню життєвого тонусу і зміцнення імунітету перга:
Відновлює нормальний баланс кишкової мікрофлори і покращує стан слизової оболонки шлунково-кишкового тракту, сприяє підвищенню апетиту, поліпшує роботу печінки, стимулює жовчовиділення, прискорює виведення з організму різних токсинів.
Покращує периферійний, коронарний і мозковий кровообіг, покращує кровотворну функцію, сприяє зниженню вмісту в крові холестерину і підвищення рівня гемоглобіну, покращує реологічні властивості крові, благотворно впливає на функціональний стан серцевого м'яза і кровоносної системи. Багата необхідними для повноцінної роботи серця калієм і магнієм, а також надає судинорозширювальну дію (завдяки таким компонентам як вітамін B3, магній і аспарагінова кислота) перга сприяє поліпшенню кровообігу, метаболічних процесів в міокарді і скорочувальної функції серцевого м'яза. Утворенню в просвітах кровоносних судин атеросклеротичних бляшок перешкоджають содежащіеся в перзі і надають гіполіподеміческое дію амінокислоти лізин і аргінін, вітамін Е, магній, марганець, цинк, хром, йод. Антисклеротичну дію перги також в значній мірі пов'язано з присутністю в її складі зміцнюють стінки артерій і капілярів рутина (вітаміну P) і вітаміну С. У перзі також висока концентрація речовин, що грають важливу роль в природному синтезі гемоглобіну (в числі таких компонентів перги - залізо, вітамін С, мідь, цинк, марганець, кобальт, хром, вітамін Е, рутин, амінокислоти лізин, метіонін, ізолейцин, гістидин).
Сприяє підвищенню стійкості організму людини до бактеріальної і вірусної інфекції, а також до впливу інших несприятливих факторів зовнішнього середовища (таких як різкі зміни клімату, атмосферного тиску, холод, спека, вплив токсинів, іонізуючої радіації). перга

Дніпропетровська область

Дніпро

продаж

власника

нова

Нові оголошення

Написати автору

Повідомити про помилку

Поскаржитись на оголошення

Перга (бджолиний хліб)

ID оголошення: 356641

Реєстрація на сайті Дружнього сервісу оголошень Zhovta.ua

Вхід на сайт дружнього сервісу оголошень Zhovta.ua

Не можеш згадати пароль? Не біда!

Відновлення пароля

Щоб отримати пароль по електронній пошті, введіть E-mail, під яким зареєстровані на сайті