Продам нітроамофску, NPK 15:15:15+6S

ID оголошення: 349355

Ціна: 10 000 грн.

Херсонська область/Нова Каховка, Таврійськ

Нітроамофоска-добриво (Азофоска, НПК) містить три основні поживні речовини - азот (нітроамо), фосфор (фос) та калій (ка) (де N, P, K містяться приблизно в рівних пропорціях). Добрива, такі як нітроаммофоска, через те, що вміст поживних речовин у загальній масі становить близько 51%, забезпечує значне збільшення врожаю та захищає ґрунт від внесення зайвих добрив. Тому добрива мало, порівняно з простими добривами.

Нітроаммофоска - це високоефективне добриво, що містить поживні речовини, необхідні для росту та розвитку рослин - азот, фосфор та калій. Склад азофоски характеризується хорошим засвоєнням. Як продукт нітроаммофоску він не затверджується при тривалому зберіганні завдяки обробці конденсуючими добавками грануляту.

Часом нанесення нітроаммофосу є передпосівна та місцеве застосування рядами при посіві. Нітроаммофоска використовується також при підгодівлі рослин, різних садових культур. Нітроаммофоска доцільно застосовувати під оранкою на чорноземних ґрунтах і на важких глинистих ґрунтах, а на легких ґрунтах - навесні.

Всі поживні речовини в нітроаммофосці хімічно пов'язані, що дозволяє рівномірно розподіляти рослини та дає значну перевагу у використанні порівняно з іншими складними добривами, такими як тукосуміші. Застосовується для основного, передпосівного та місцевого застосування в рядах при посіві, а також для підгодівлі рослин. Застосовується на всіх типах ґрунтів і під усіма культурами.


Удобрение Нитроаммофоска (Азофоска, NPK) содержит три основных питательных элемента - азот (нитроаммо), фосфор (фос) и калий (ка) (где N, P, K содержатся приблизительно в равных долях). Такое удобрение, как нитроаммофоска, за счет того, что содержание питательных элементов в общей массе составляет около 51% , обеспечивает значительную прибавку урожая и предохраняет почву от внесения лишних удобрений. Поэтому удобрение расходуется мало, по сравнению с простыми удобрениями.

Херсонська область

Нова Каховка, Таврійськ

продаж

торгівельної фірми

Нові оголошення

Навоз сипець, наша доставка, 1 машина.

ГОСПОДАРСТВО / Корми, добавки, добрива, хімікати

Фунгіцид Феномен / Мерпан

ГОСПОДАРСТВО / Корми, добавки, добрива, хімікати

320 грн.

Фунгіцид Аякс / Рекс Дуо

ГОСПОДАРСТВО / Корми, добавки, добрива, хімікати

1 060 грн.

Гербіцид Селефіт Екстра / Зенкор +

ГОСПОДАРСТВО / Корми, добавки, добрива, хімікати

365 грн.

Гербіцид Агростар / Агрітокс

ГОСПОДАРСТВО / Корми, добавки, добрива, хімікати

200 грн.

Написати автору

Повідомити про помилку

Поскаржитись на оголошення

Продам нітроамофску, NPK 15:15:15+6S

ID оголошення: 349355

Реєстрація на сайті Дружнього сервісу оголошень Zhovta.ua

Вхід на сайт дружнього сервісу оголошень Zhovta.ua

Не можеш згадати пароль? Не біда!

Відновлення пароля

Щоб отримати пароль по електронній пошті, введіть E-mail, під яким зареєстровані на сайті