Паливні брекети

ID оголошення: 381748

Дніпропетровська область/Дніпро

Шукаєте нові рішення для опалення і виробничих процесів? Біологічне паливо, яке дістають з відходів рослинного походження, вже зарекомендувало себе позитивно як додаткове або основне джерело енергії. Отримати рідке чи тверде альтернативне паливо можна з відходів виробництва соняшника пшениці або інших культур. Та найчистішим продуктом з високим ККД вважається деревина або лушпиння соняшника.
• Беззаперечна якість. Ми контролюємо весь виробничий процес – починаючи з поставок сертифікованого лісу й закінчуючи складуванням. Якщо бажаєте бути впевненні в якості сировини на 300%. Західноєвропейські країни замовляють біопаливо у нас, тому що воно відповідає всім прийнятим стандартам якості.
• Ціни від виробника. Крім високої якості та екологічної чистоти продукції, наші брикети для опалення відрізняються ціною без накруток. Ми безпосередні виробники і можемо пропонувати Вам нашу продукцію за максимально приємними цінами.
• Доставка в будь-якій кількості. Масштаби підприємства дозволяють нам забезпечити натуральним паливом себе, а також роздрібні та промислові підприємства. Ви можете придбати паливні брикети оптом за вигідними цінами. Чим більше партія – тим вигідніше пропозиція.

Дніпропетровська область

Дніпро

продаж

виробника (автора)

Нові оголошення

Паливні брикети від виробника

ДІМ І САД / Паливо

5 500 грн.

Паливні брекети

ДІМ І САД / Паливо

4 500 грн.

Гарячі теми

Календар 2022

28 Вересня 2021

Написати автору

Повідомити про помилку

Поскаржитись на оголошення

Паливні брекети

ID оголошення: 381748

Реєстрація на сайті Дружнього сервісу оголошень Zhovta.ua

Вхід на сайт дружнього сервісу оголошень Zhovta.ua

Не можеш згадати пароль? Не біда!

Відновлення пароля

Щоб отримати пароль по електронній пошті, введіть E-mail, під яким зареєстровані на сайті