Ландшафтний дизайн

ID оголошення: 336154

Оголошення не актуальне і публікується з ознайомлювальною метою

Дивіться схожі актуальні оголошення - 117

Ціна: 1 грн.

Чернівецька область/Чернівці

Коли ми оточені прекрасними видами природи, прекрасних і яскравих місцях, настає бажання забрати трохи цієї краси у свою обитель. У тому разі, коли цю ідеальну красу природи, зберігаючи її цілісність, поєднують з удосконаленням та озелененням території та нововведеними технологіями - це і є вдосконалений ландшафтний дизайн.
Наша дизайн студія пропонує Вам послуги з Розробки ландшафтного дизайну і озеленення присадибної території. Ми пропонуємо Вам різноманітні види і комплектації дизайн проекту. Такі методики дають можливість для розробки ландшафтного дизайну як еліт сегмента, так і формування менш дорогого ландшафтного дизайну. Вартість і комплектацію Ви вибираєте самі.
Спектр пропонованих нашою студією послуг досить великий: виробництво ландшафтного дизайну проекту, зовнішній дизайн екстер'єру та фасаду, дизайн малих архітектурних форм (дизайн паркану, дизайн альтанки, дизайн літньої кухні, озеленення та прикрашання території, дизайн і виробництво ландшафтних композицій (рокарії, альпійські гірки, альпінарії).
Стоїть ландшафтний дизайн проект сам по собі, як правило, досить складний і не володіючи достатньою кількістю знань, досить непросто зробити все правильно. При таких обставинах, краще довірити ландшафтний дизайн компетентним співробітникам. І в підсумку Ви отримаєте територію своїх мрій, з продуманими доріжками, затишній альтанкою, стильними і красивими композиціями. Ми будемо раді зробити Ваш будинок і ділянку більш затишними і красивими. Наші роботи можна подивитись тут: https://design-moskalenko.com.ua/ua/portfolio/landscape-design
Наш youtube канал: https://www.youtube.com/watch?v=1_lEvHL40cs

Чернівецька область

Чернівці

Нові оголошення

Побудуємо новий дах, або відремонтуємо старий.

БУДІВНИЦТВО / Різні будівельні послуги

Будівництво свинарників в Україні.

БУДІВНИЦТВО / Різні будівельні послуги

Написати автору

Повідомити про помилку

Поскаржитись на оголошення

Ландшафтний дизайн

ID оголошення: 336154

Реєстрація на сайті Дружнього сервісу оголошень Zhovta.ua

Вхід на сайт дружнього сервісу оголошень Zhovta.ua

Не можеш згадати пароль? Не біда!

Відновлення пароля

Щоб отримати пароль по електронній пошті, введіть E-mail, під яким зареєстровані на сайті