із 19 листопада по 1 грудня

ID оголошення: 254638

Оголошення не актуальне і публікується з ознайомлювальною метою

Дивіться схожі актуальні оголошення - 1

Полтавська область/Полтава і район

Унікальна XR-виставка, створена з використанням штучного інтелекту вже скоро у ЦКД!
До Дня гідності та свободи Центр культури та дозвілля запрошує відвідати XR- виставку «Справжні причини війни, або як працює російська пропаганда»!
З 19 листопада по 1 грудня, завітавши на заходи Центру культури та дозвілля, ви зможете долучитися до інтерактивної виставки, розробленої для протидії російській пропаганді з метою підвищення рівня обізнаності та медіаграмотності у суспільстві.
XR-виставка докладно пояснює, як побудована система російської пропаганди, розвінчує відомі фейки та маніпуляції, що роками працюють проти України, і головне - показує, до чого це може привести на прикладах війни.
Унікальні плакати виставки були створені з використанням штучного інтелекту, шляхом аналізу великого масиву даних на задану тему. Застосунок edAR зробив доступними всі переваги 3D, AR та VR-досвіду без необхідності в спеціальному обладнанні. Просто наведіть
свій смартфон на плакат, і мобільний додаток активує та «оживить» його. Глядач отримає змогу бачити 3D-моделі, слухати аудіо, переглядати відео та занурюватися у VR-портали, що сприяє поглибленому дослідженню теми та кращому запам’ятовуванню даних та фактів.
Додаток edAR, що робить AR-технології доступними, розробили ГО «Європейський Інститут Чорнобиля» у партнерстві з ініціативою «НотаЄнота» в рамках проєкту «Термінова підтримка ЄС для громадянського суспільства», що впроваджується ІСАР Єднання за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Полтавська область

Полтава і район

Нові оголошення

«Ми – різні! Мрія – одна!»

ПОВІДОМЛЕННЯ / Події, заходи 2023

Написати автору

Повідомити про помилку

Поскаржитись на оголошення

із 19 листопада по 1 грудня

ID оголошення: 254638

Реєстрація на сайті Дружнього сервісу оголошень Zhovta.ua

Вхід на сайт дружнього сервісу оголошень Zhovta.ua

Не можеш згадати пароль? Не біда!

Відновлення пароля

Щоб отримати пароль по електронній пошті, введіть E-mail, під яким зареєстровані на сайті