БДЖОЛИНЕ МАТОЧНЕ МОЛОЧКО

ID оголошення: 356640

Дніпропетровська область/Дніпро

Бджолине маточне молочко - еліксир молодості і здоров'я
Сьогодні вже не тільки народні цілителі, а й офіційна наука визнала користь маточного молочка і його терапевтичні якості. У загальному підсумку воно зміцнює захисні властивості і підвищує тонус організму, що відбувається за рахунок впливу:
Виявляє бактеріостатичну, бактерицидну і противірусну дію. Ефективно в боротьбі з вірусами, патогенними стафілококами і стрептококами, зі збудниками сибірської виразки, черевного тифу, сальмонельозу, дизентерії та туберкульозу (дана дія маточного молочка в значній мірі обумовлено присутністю в його складі гамма-глобулін, герміцідіна, цинку і амінокислоти лізину).
Сприяє підвищенню імунітету, знижує ризик розвитку онкологічних захворювань. У маточне молочко присутні антиоксиданти (органічні кислоти, фосфоліпіди, вітаміни В1, В3, В6, А, С, Е, цинк, магній, кальцій, марганець, селен, мідь, хром і ін.), А також володіє протипухлинною активністю оксідеценовая кислота
На нервову систему, центральну і периферичну. Стимулює харчування і ріст клітин головного і спинного мозку. Сприяє засвоєнню мозком глюкози. Допомагає чинити опір стресам і психологічних навантажень. Відновлює силу і еластичність зорових нервів. Нормалізує сон, підвищує пам'ять і посилює активність клітин мозку.
На серцево-судинну, кровоносну систему. Приводить в норму кров'яний тиск: знижує його у гіпертоніків, особливо помітно покращує стан людей з хронічною гіпотонією. Піднімає і підтримує оптимальний тонус кровоносних судин, зміцнює їх стінки. Зберігає правильні показники щільності крові (перешкоджає її згущення і / або розрідженню). Відновлює пошкоджені альбуміни крові і нормалізує її білково-сольовий склад.
На шлунково-кишкову систему. Посилює апетит і стимулює виділення шлункового соку. Сприяє засвоєнню компонентів з продуктів харчування, завдяки чому збільшується м'язова маса

Дніпропетровська область

Дніпро

продаж

власника

нова

Нові оголошення

Продам інвалідний візок

КРАСА І ЗДОРОВ’Я / Товари для здоров’я

6 000 грн.

Ліжко медичне багатофункціональне

КРАСА І ЗДОРОВ’Я / Товари для здоров’я

45 000 грн.

Мед квітковий

КРАСА І ЗДОРОВ’Я / Товари для здоров’я

200 грн.

Дезинфицирующая,бактерицидная ультрафиолетовая лампа AHealth AH UV2

КРАСА І ЗДОРОВ’Я / Товари для здоров’я

390 грн.

Куплю або візьму у подарунок слуховий апарат для інваліда

КРАСА І ЗДОРОВ’Я / Товари для здоров’я

500 грн.

Гарячі теми

Календар 2022

28 Вересня 2021

Написати автору

Повідомити про помилку

Поскаржитись на оголошення

БДЖОЛИНЕ МАТОЧНЕ МОЛОЧКО

ID оголошення: 356640

Реєстрація на сайті Дружнього сервісу оголошень Zhovta.ua

Вхід на сайт дружнього сервісу оголошень Zhovta.ua

Не можеш згадати пароль? Не біда!

Відновлення пароля

Щоб отримати пароль по електронній пошті, введіть E-mail, під яким зареєстровані на сайті