Автоматична підсвітка сходів з Bluetooth управлінням

ID оголошення: 369767

Ціна: 4 800 грн.

Львівська область/Львів

Пристрій призначений для послідовного включення і відключення підсвічування сходів, після спрацювання одного з 2х датчиків руху.
Програма має алгоритм розпізнавання зустрічного руху, при якому підсвічування почне запалюватися назустріч. Якщо спрацював один з датчиків, а другий спрацював раніше, ніж встановлено значення параметра «Мінімальний час руху», це буде сприйнято, як зустрічний рух іншої людини. Якщо другий датчик спрацює пізніше цього часу, пристрій вважатиме, що це один і той же чоловік завершив підйом / спуск.
Пристрій також орієнтується на рівень освітленості по відповідному датчику в комплекті для зміни яскравості, в залежності від часу дня. Яскравість денного і нічного режиму встановлюється через додаток для Android. Рівень освітленості переходу на нічний режим також встановлюється через ПЗ. Також присутній режим «Нічник», який підсвічуватиме першу і останню сходинки, коли рівень освітленості буде відповідати нічному.
Прилад має можливість вмикати освітлення на постійній основі. Для цього потрібно використовувати одну або більше кнопок без фіксації (кнопок дзвінка), включених паралельно. Після натискання на кнопку, ввімкнеться підсвічування всіх сходинок з рівнем яскравості відповідному часу дня. Повторне натискання на будь-яку з кнопок вимкне освітлення. При ввімкненні постійного освітлення, пристрій перестане реагувати на датчики руху до вимкнення даного режиму.

Львівська область

Львів

продаж

виробника (автора)

Нові оголошення

Автоматична підсвітка сходів

БУДІВНИЦТВО / Сходи

4 200 грн.

Деревянные лестницы для ДOMA и КВAРТИРЫ

БУДІВНИЦТВО / Сходи

100 грн.

Написати автору

Повідомити про помилку

Поскаржитись на оголошення

Автоматична підсвітка сходів з Bluetooth управлінням

ID оголошення: 369767

Реєстрація на сайті Дружнього сервісу оголошень Zhovta.ua

Вхід на сайт дружнього сервісу оголошень Zhovta.ua

Не можеш згадати пароль? Не біда!

Відновлення пароля

Щоб отримати пароль по електронній пошті, введіть E-mail, під яким зареєстровані на сайті