Допомога

РОЗДІЛИ

Відпочинок і подорожі

ВАШ БІЗНЕС ПОВ'ЯЗАНИЙ ЗІ СФЕРОЮ ТУРИЗМУ, ВІДПОЧИНКУ, ПРИЙОМУ ГОСТЕЙ? 

ХОЧЕТЕ ОТРИМАТИ на 200 – 500 % БІЛЬШЕ переглядів оголошень, візитів на сайт і дзвінків в офіс ваших потенційних клієнтів У ЦЬОМУ СЕЗОНІ?


Додавайте ваші товари і послуги до тематичних каталогів напрямку "Відпочинок і подорожі" на ресурсі "Планета оголошень Zhovta.ua". 

РОЗДІЛИ КАТАЛОГІВ НАПРЯМКУ "ВІДПОЧИНОК І ПОДОРОЖІ":

відпочинок в Україні:

на березі Азовського, в Кирилівці, Затоці, Одесі, Залізному порту та на інших українськи курортах. З дітьми, недорого, з комфортом, у приватному секторі, у Геничеську, Кирилівці, Бердянську і в Донецькій області;

на Чорному морі в Україні на базах відпочинку і у приватному секторі, з харчуванням, а також недорогі пропозиції, в наметах і з дітьми; 

на Західній Україні – в Карпатах, на Закарпатті, в Буковелі, в Трускавці, в Яремчі і не тільки, з дітьми, біля озера, з родинами, недорогі і VIP пропозиції; 

екскурсії, тури вихідного дня по Україні: для школярів, новорічні і на Різдво, в Карпати, Європу і на море.  

Відпочинок за кордоном, у Європі і світі:

відпочинок в Болгарії: на Золотих пісках, в Обзорі, Дюнах, Варні та на інших курортах, зимовий відпочинок в Болгарії;

відпочинок в Хорватії в готелях, приватному секторі і апартаментах, в Дубровніку, Істрі і на яхті;

відпочинок в Турції: з дітьми, в Кемері, Мармарісі, СІде, Анталії, Аланії та на інших турецьких курортах в різний час року.

вІдпочинок в Грузії, Греції, Тунісі, Іспанії, Тайланді, на Кіпрі, в Румунії, Словенії, Чорногорії та інших країнах;

відпочинок в Єгипті в Шарм-ель-Шейху і Хургаді.    

Безкоштовна Інформація про компанію в ДОВІДНИКУ:

Турагенції, оператори сферу відпочинку і подорожей:

туристичні фірми і компанії;

ТЕМАТИКА ОГОЛОШЕНЬ:

маршрути, автобусні і авіатури;

путівки, оздоровчі програми;

готелі для відпочинку чи подорожі, приватний сектор для розміщення;

бази для літнього відпочинку;

інша інформація, яка потрібна тим, хто планує відпочинок чи подорож.

Ваші пропозиції товарів і послуг отримають багато переглядів потенційних клієнтів, через те, що:

Структура каталогу і мітки для оголошень (теги) на сайті допомагають знайти для ваших пропозицій найбільш зацікавлених в них потенційних клієнтів

СТРУКТУРА КАТАЛОГУ

Ми створили рубрики по основним напрямкам, за якими споживачі проводять пошук пропозицій. Дякуючи цьому, відповідні товари і послуги стає легко знайти при перегляді сайту. Для прикладу, на сайті є такі рубрики:

- відпочинок в Україні

- відпочинок за кордоном: Європа і світ

У кожній з них є багато підрубрик, які спрощують пошук пропозицій від компаній.

ДОДАТКОВІ МІТКИ (ТЕГИ)

ПІд час публікації ваших пропозицій ми додаємо до кожної з них додаткові мітки – теги, які уточнюють ті теми, що шукають споживачі. 

Для прикладу, якщо пропонується тур на Азовське море, може бути, що конкретна пропозиція особливо цікава для родин з дітьми, або для тих, хто шукає недорогий відпочинок. В такому разі, до оголошення додається спеціальна мітка – тег, наприклад "відпочинок з дітьми", або "недорогий відпочинок".

Помічене тегом оголошення потрапляє до відповідного списку пропозицій, об'єднаних одним з тегів. Тому, коли людина, яка шукає пропозиції в інтернеті, вводить в поле пошуку "відпочинок на Азовському морі з дітьми",  або "відпочити на Азовському морі недорого", пошукова мережа в першу чергу видає їй в результатах найбільш підходящу під її запит сторінку. 

Розгалужена система тегів на нашому сайті допомагає пошуковій мережі показувати максимально точні пропозиції найбільш зацікавленим у них клієнтах. 

Крім того, теги служать гарною підтримкою для відвідувачів сайту, адже сторінки з більш відповідними інтересам людей пропозиціями можна легше знайти, натиснувши на відповідний тег на одній зі сторінок сайту.

Ваші пропозиції просуваються в пошуковій мережі Google, на відеохостингу Youtube та в соціальній мережі Facebook 

ПРОСУВАННЯ В GOOGLE

85% українців щодня заходять в інтернет, де користуються пошуком потрібних їм товарів і послуг у мережі Google. Просування ваших товарів і послуг, розміщених в тематичних каталогах напрямку "ВІдпочинок і подорожі" забезпечується грамотною організацією контекстної реклами в пошуковій мережі силами наших спеціалістів. 

ПРОСУВАННЯ В YOUTUBE

Ми не могли обійти увагою відеохостинг Youtube, адже висока популярність відеоформату вказує на необхідність використати його переваги для просування ваших пропозицій в рамках тематичних кампаній на ресурсі "Планета оголошень Zhovta.ua".

З ваших оголошень, розміщених в каталогах тематичих кампаній, ми створюємо відеоогляди для споживачів, які розміщуємо на своєму каналі і просуваємо за допомогою рекламних можливостей Youtube. 

ПРОСУВАННЯ В FACEBOOK

В українському Facebook нині більше 10 млн. користувачів. Вони спілкуються між собою, а паралельно не обходять увагою і спонсоровані пости, тобто рекламу. Ми це знаємо з власного досвіду і вміємо користуватися інструментами Фейсбуку, які дозволяють показувати ваші оголошення в каталозі тій  цільовій аудиторії, яка найбільш вірогідно зацікавлена у отриманні пропозицій відпочинку і подорожей.

Як ми готуємо вашу інформацію для тематичних каталогів?

Ми зважаємо на вашу зайнятість, тому беремо на себе підготовку оголошень з вашими пропозиціями, які будуть просуватися в тематичних каталогах напрямку "Відпочинок і подорожі". Заголовки, тексти оголошень буде опрацьовано нами самостійно на базі знань про рекламу, яка працює. 

Ми не обійдемося без вашої допомоги, але вам потрібно буде лише внести деяку інформацію про ваші товари і послуги до підготовлених нами шаблонів.

Ваш персональний менеджер на зв'язку з вами на етапах створення оголошень і, у разі необхідності, вносить необхідні зміни в тексти і зображення.  

Які додаткові сервіси отримують клієнти на Zhovta.ua?

Ви отримуєте звіти про перегляди і переходи на ваш сайт електронною поштою. У разі надходження повідомлень від клієнта, які буде адресовано вам, ми інформуємо вас про це зручним способом.

Ми виготовляємо відеоопрезентації ваших товарів і послуг для ваших оголошень. Ваші оголошення можуть бути додатково підняті в топ розділу для отримання біьшого числа переглядів і контактів з потенційними клієнтами.

Скільки коштує розміщення пропозицій товарів і послуг в тематичних каталогах напрямку "Відпочинок і подорожі"?  

Пропонуємо вам підхід, який поєднує в собі надання професійних послуг по просуванню пропозицій замовників з високою ефективністю і за невисокою ціною:

Пакет «365 днів»

Пакет «180 днів»

Пакет «90 днів»

Пакет «30 днів»

Вартість розміщення оголошення на 1 день

0,5 грн.

0.75 грн.

1 грн.

1,5 грн.

Витрати за весь період розміщення 

182,5 грн.

135 грн.

90 грн.

45 грн.

Підняття оголошення в ТОП*

так (–10%)

так (–5%)

так

Виділення оголошення*

так (–10%)

так (–5%)

так

Позначення на карті*

так

так 

Додавання відео*

так

так

Пауза в публікації **

60 днів

30 днів

Внесення змін в оголошення

так

так

так

*Підняття оголошення в ТОП, виділення оголошення, позначення на карті, додавання відео здійснюються за тарифами додакових послуг; 

**Пауза в публікації: оголошення не показується в списку. Вартість за цей період зараховується в рахунок наступного періоду

Знижка за за кількість розміщених оголошень

Кількість оголошень

1 – 10

11 – 20

20 +

Розмір знижки

5%

10%

Додатково ви отримуєте:

  • щомісячні звіти про кількість переглядів ваших оголошень
  • переадресацію адресованих вам повідомлень
  • персональне обслуговування менеджером сервісу Zhovta.ua


Скористайтесь спеціальними умовами для ваших пропозицій в тематичних каталогах "Відпочинок і подорожі".    

Ми пропонуємо вам отримати 50% знижку на перше розміщення на будь-який, обраний вами період, за умови розміщення  від 10 оголошень.

готові ОТРИМАТИ на 200 – 500% БІЛЬШЕ ПЕРЕГЛЯДІВ ОГОЛОШЕНЬ, ВІЗИТІВ НА САЙТ І ДЗВІНКІВ В ОФІС ВАШИХ ПОТЕНЦІЙНИХ КЛІЄНТІВ? 


Тисніть ПОДАТИ ЗАЯВКУ


Реєстрація на сайті

Вхід на сайт

Забули пароль?

Відновлення пароля

Щоб отримати пароль по електронній пошті, введіть E-mail, під яким зареєстровані на сайті