УРА! Переїзд

ID оголошення: 279965

Ціна: 100 грн.

Львівська область/Львів

Компанія УРА! Переїзд провідна мувінгова компанія у м. Львів. Ми надаємо послуги із перевезення квартири, офісу чи навіть цілого будинку у м. Львів.
Провести переїзд квартири чи переїзд офісу недорого та без проблем дозволять запропоновані пакети: - Економ: послуги вантажників без упакування меблів; вантажне таксі по Львову. - Базовий: послуги вантажників із упакування та перевезення меблів, без їх розбору; послуги грузового таксі у м. Львів; - Еліт: робота пакувальників із упаковки та перевезення речей та меблів, із подальшим їх розпакуванням; послуги вантажників у м. Львів; демонтаж і монтаж люстр, карнизів; страхування дорогоцінних речей, техніки; вантажні перевезення по Львову; прибирання приміщень до/після переїзду;
Квартирний переїзд чи офісний переїзд чи інші вантажоперевезення у Львові, передбачають велику кількість картонних коробок, поліетиленових пакетів та пакувальної стрічки, які після їх закінчення навряд чи Вам будуть потрібні. Тому, з метою економії коштів, нашими клієнтами, ми пропонуємо послугу оренда та продаж пакувального матеріалу у м. Львів, що дозволить зекономити до 70% на їх купівлі під час переїзду.

Львівська область

Львів

Нові оголошення

Сервис лыж и сноубордов. Полтава, ул. Сенная, 26

ПОСЛУГИ / Різні побутові послуги

200 грн.

УРА! Переїзд

ПОСЛУГИ / Різні побутові послуги

100 грн.

Син чи дочка - стать вашої майбутньої дитині визначаєте ви!

ПОСЛУГИ / Різні побутові послуги

60 грн.

Корисна інформація

Написати автору

Повідомити про помилку

Поскаржитись на оголошення

УРА! Переїзд

ID оголошення: 279965

Реєстрація на сайті

Вхід на сайт

Забули пароль?

Відновлення пароля

Щоб отримати пароль по електронній пошті, введіть E-mail, під яким зареєстровані на сайті